Kategorie
Nasz Hit
Newsletter
subskrybuj nasz newsletter aby otrzymywac najnowsze informacje o nowosciach i promocjachRzetelna Firma

 NAMIOTY OGRODOWE

Namioty ogrodowe są świetnym rozwiązaniem dla właścicieli przydomowego podwórka lub działki rekreacyjnej chroniąc przed deszczem i wiatrem. Wykonane z solidnych materiałów, nie zajmują dużo miejsca, szybko się je rozkłada i montuje - każdy namiot posiada instrukcję montażu, więc można je z łatwością samodzielnie rozłożyć i złożyć. Mogą służyć jako element ozdobny, jednak przede wszystkim mają spełniać funkcje rekreacyjne i ochronne.

Namioty z składają się ze stelażu wykonanego ze stali galwanicznej, materiał poszycia wykonany jest z solidnych, grubych i wytrzymałych materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, Konstrukcja może być ośmiokątna lub czterokątna. Namioty posiadają ścianki z oknami, można również wybrać wersję bez okien.

Jakie zastosowania mogą mieć namioty ogrodowe? Oprócz funkcji rekreacyjno-relaksacyjnej w zaciszu przydomowego ogródka, mogą służyć do ochrony sprzętu ogrodniczego. Ochronią również drewno opałowe przed deszczem. Będą doskonałą osłoną przed słońcem i wiatrem w słoneczne ale wietrzne dni. Niesamowitą frajdę sprawią dzieciom, które uwielbiają konstrukcje ala dom – z pewnością zaadaptują namiot wedle swojego uznania.

 Najnowsze produkty