Transport/Spedycja

FIRMA

Firma King-Sten-Trans powstała w 2008 roku w Zwoleniu i do początku świadczyła szeroki zakres usług spedycyjno -logistycznych. W 2011 roku siedziba została przeniesiona do Sydołu co umożliwiło zwiększyć powierzchnię magazynową do około 4.000 m² co zapewniło dalszy rozwój firmy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną. Oferującą kompleksową obsługę ładunków transportowanych do/z każdego miejsca w Europie. King-Sten-Trans jest firmą o 100% kapitale polskim. Firma szybko zajęła wiodącą pozycję na polskim rynku międzynarodowych usług spedycyjnych.

Logo-Domogrod24   Biuro-DomOgrod24

MISJA

Misją firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi transportowanych towarów "od drzwi do drzwi". Oferujemy usługi na najwyższym, światowym poziomie, ciągle dostosowując je do potrzeb naszych klientów. King-Sten-Trans jest firmą otwartą i ukierunkowaną na klientów.

 Mapa-POL-DEMapa-Europy

 

FLOTA SPEDYCYJNA

Realizujemy usługi transportu i spedycji, korzystając z własnej floty 20 samochodów ciężarowych i 10 busów. Nie podejmujemy przypadkowych, niesprawdzonych wcześniej firm czy osób.

Flota firmy to najnowsze ciągniki Euro 6 i Euro 5 oraz naczepy z certyfikatem XL z podnoszonym, uchylnym dachem, pozwalającym uzyskać dowolne światło załadunku. 

Volvo Euro 6 450km   Volvo Euro 6 500km

Multi-lock   Uchylny dach

Każda naczepa wyposażona jest w system multi-lock, który zapewnia zabezpieczenie nawet najbardziej niekształtnych towarów.

Średni wiek taboru to 3 lata.

Firma King-Sten-Trans zdobyła mocną pozycję na rynku spedycji i transportu międzynarodowego dzięki temu, że świadczy usługi: 

- gwarantowanej jakości
- terminowo
- kompleksowo
- bezproblemowo
- profesjonalnie

King-Sten-Trans potwierdza, że perfekcja to najlepszy sposób na pozyskanie i zatrzymanie klientów.

Nowe Volvo  

Busy-Dostawcze    Nowe Volvo Brązowe

 

WYMIARY NASZYCH NACZEP

 

Rozmiary Naczep

 

PERSONEL

Służymy zawsze fachową pomocą. Każdy transport obsługiwany jest przez wysokiej klasy kierowców posiadających duże doświadczenie zawodowe, szczególnie wymagane przy przewozach międzynarodowych.

Magazynier    Pracownicy w Magazynie

Pracownik    Pracownik-Ciężarówki

 

MAGAZYNOWANIE

Od 2013 roku firma King-Sten-Trans zajmuje się nie tylko spedycją i transportem międzynarodowym, ale również magazynowaniem i logistyką. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 4.000 m². Powierzchnie te znajdują się bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjnym         Warszawa – Sandomierz. 

W ofercie naszej są następujące usługi:  

- przeładunek
- magazynowanie krótko- i długoterminowe
- magazynowanie ponadgabarytowe
- dystrybucja paletowa
- wynajem regałów wysokiego składowania
- obsługa łańcuchów dostaw

Magazyn-Sydół   Magazyn-Sydół-2

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl